Wellnessmassage WNM2012ACE01T - Theorie Dit examen is reeds afgenomen
Het theorie-examen Wellnessmassage bestaat uit de volgende onderdelen:
- Anatomie (40 vragen)
- Fysiologie (40 vragen)
- Pathologie (20 vragen)
- Wellnessmassage (30 vragen)
- AOV (20 vragen).
De vragen zijn multiple choice vragen met 3 antwoorden.
Het onderdeel Wellnessmassage bevat de theorie van de Wellnessmassage, Wellnessbevorderende maatregelen en Onderzoek.
Het onderdeel AOV (Algemene Ondernemersvaardigheden) bevat de theorie van de Omgangskunde en Ondernemerschap.
Om te slagen voor het theorie-examen dient u voor de vakken Anatomie, Fysiologie, Pathologie en Wellnessmassage samen minstens 24 punten te hebben en daarbij maximaal 1 onvoldoende, niet lager dan een 5 (zie examenreglement art. 21.4). Tevens dient voor het onderdeel AOV ten minste een 5 behaald te worden.
Dit examen is tevens een herexamen theorie Wellnessmassage.
U kunt als herexamenkandidaat voor alle genoemde vakken (Anatomie, Fysiologie, Pathologie, Wellnessmassage, AOV) een herexamen maken.
Alle voor jou van belang zijnde documenten in verband met het examen kun je na registratie als kandidaat downloaden van deze website.
21-04-2012 12:00 - 15:00 uur
€ 70,00
Locatie:
Congrescentrum 't Veerhuis
030-6064448
Nijemonde
4
3434 AZ Nieuwegein-Zuid